Svet-Stranek.cz
KOSMETIKA, VIZÁŽISTIKA

O mně:Žaneta Janoušková

O mně

F653672

Zdravím všechny příznivce kosmetiky, líčení a vůbec světa, který je mému srdci hrozně blízký.Tímto bych se Vám chtěla představit, mé jméno je Žaneta Janoušková a pracuji jako kosmetička, vizážistka již 8 let.

Dovolte, abych krátkou cestou přiblížila, jak jsem se vlastně ke kosmetice dostala.

Začalo to už v dětství, kdy jsem tajně chodila a zkoušela máminy šminky, poté jsem se zajímala o různé módní trendy převážněz časopisů a televize. Sice jsem studovat tento obor nešla, ale při první mateřské jsem si splnila sen a úspěšně jsem dokončila kosmetický kurz. Tím se vše nastartovalo a já se do teď snažím držet krok s dobou a pravidelně se chodím proškolovat a dodělávám si doplňkové kurzy. 

Zhurba na konci roku 2017 jsem se setkala s jednou osůbkou,  která dost ovlivnila můj přístup k této profesi a začala jsem se zajímat o kůži jako o náš největší orgán na těle. Je to Věra Jindrová z Plzně, která je opravdu velký odborník v dermokosmetice a která mi ukázala, dle mého ten správný směr. Já jsem pochopila, že s kosmetikou MBK dokáží lidem opravdu pomoct a vytvořit jim popřípadě i namíchat kosmetiku vhodnou jejich typu pleti a dokáží s ní přímo kouzlit.

Tak to by snad o mé maličkosti stačilo a teď něco k mým službám.

Provozuji různé uvolňující masáže obličeje a dekoltu,čištění pleti, líčení na různé slavnostní příležitosti – nebojím se i extravagance, dělám trvalou na řasy, depilaci celého těla a další…… Vše provádím značkovou profesionální kosmetikou vhodnou Vaší pleti.