Svet-Stranek.cz
KOSMETIKA, VIZÁŽISTIKA

Nový ceník platný od 1.1. 2018:Žaneta Janoušková

Nový ceník platný od 1.1. 2018

!!!Od 20.5.2013 bude do našeho studia dojíždět paní Fialová, která bude provádět novou metodu permanentního make upu!!!

TAFFY


Cena tetování:

- obočí 3500Kč

- horní linka 2400Kč

- spodní  linka 2200Kč

- kontura rtů 3500Kč

- výplň celých rtů 4000Kč


TAFFY - pérová metoda pro make-up s přirozeným vzhledem obočí

Díky této technologii nerozeznáte, že nejde o přirozené obočí, ale o permanentní make-up. Do Vašeho původního obočí se provádí speciálním pérkem jemné tahy, s pigmentem, který odpovídá barvě vašeho obočí. Jednotlivé chloupky se vykreslí tenké nebo hrubší, podle přání zákaznice a podle tvaru obočí. Použitá perová metoda permanentního make upu umožňuje rekonstrukci nebo jen zahuštění chloupků obočí.

Zákrok není bolestivý. Pigmentace metodou TAFFY je tak jemná, že podráždění a otoky jsou velmi mírné. Několik dní po zákroku se pokožka jemně olupuje.

Efekt přírodního obočí, který touto metodou získáte je trvalý a vydrží několik let. U žen ve zralejším věku dochází k obnově buněk pomaleji, proto i permanentní make-up Taffy vydrží déle, než u mladších žen. 

TAFFY je díky své pokrokovosti velmi vhodný pro ženy, které z nějakého důvodu úplně přišly o obočí. Vykreslení je vidět až když stojíte velmi blízko, na vzdálenost několika centimetrů. Z odstupem jednoho metru nikdo nic nepozná.

Pokud Vaše obočí není zcela podle Vašich představ, je tady perová metoda TAFFY, která Vaše požadavky dokonalého obočí jistě splní.

- 100% sterilita
- Přirozený vzhled obočí
- Minimum bolesti a otoků
- Úplnou kontrolu zákroku

 - Málo, nebo žádné použití retuše
- Rychlé hojení
- Nezůstávají jizvy

Ukázka prací
F493377

Objednávat se můžete u mně na čísle, které  je uvedeno v kontaktech nebo na mailu.